Araba yedek parça pazarı. Aradığınız marka ve modele uygun yedek parçalar.
product-image

ARKA TEKER RULMANI TPSX-DOBLO-PALIO-ALBEA-MAREA (ABSSIZ)(PORYALI) 4BIJON (30*117*61) (BAF-0013AD)

SKF-VKBC20028
SKF

180,39 ₺

  • Güvenilir Alış Veriş
  • Hızlı kargo
Marka Model Kasa Tipi Model Yılı Motor Hacmi Beygir Gücü
ALFA ROMEO 145 Hatchback 1994-1996 1.4 i.e. 66
ALFA ROMEO 145 Hatchback 1996-2001 1.4 i.e. 16V T.S. 76
ALFA ROMEO 145 Hatchback 1994-1996 1.6 i.e. 76
ALFA ROMEO 145 Hatchback 1996-2001 1.6 i.e. 16V T.S. 88
ALFA ROMEO 145 Hatchback 1994-1996 1.7 i.e. 16V 95
ALFA ROMEO 145 Hatchback 1998-2001 1.8 i.e. 16V 106
ALFA ROMEO 145 Hatchback 1996-1998 1.8 i.e. 16V T.S. 103
ALFA ROMEO 145 Hatchback 1999-2001 1.9 JTD 77
ALFA ROMEO 145 Hatchback 1998-2001 2.0 16V Quadrifoglio 114
ALFA ROMEO 145 Hatchback 1995-2001 2.0 16V T.S. 110
ALFA ROMEO 146 Hatchback 1994-1996 1.4 i.e. 66
ALFA ROMEO 146 Hatchback 1996-2001 1.4 i.e. 16V T.S. 76
ALFA ROMEO 146 Hatchback 1994-1996 1.6 i.e. 76
ALFA ROMEO 146 Hatchback 1996-2001 1.6 i.e. 16V T.S. 88
ALFA ROMEO 146 Hatchback 1994-1996 1.7 i.e. 16V 95
ALFA ROMEO 146 Hatchback 1996-2001 1.8 i.e. 16V T.S. 103
ALFA ROMEO 146 Hatchback 1998-2001 1.8 i.e. 16V T.S. 106
ALFA ROMEO 146 Hatchback 1999-2001 1.9 JTD 77
ALFA ROMEO 146 Hatchback 1994-1999 1.9 TD 66
ALFA ROMEO 146 Hatchback 1998-2001 2.0 16V Quadrifoglio 114
ALFA ROMEO 146 Hatchback 1995-2001 2.0 16V T.S. 110
ALFA ROMEO 155 Sedan 1996-1997 1.6 16V T.S. 88
ALFA ROMEO 155 Sedan 1993-1996 1.7 T.S. 83
ALFA ROMEO 155 Sedan 1993-1996 1.7 T.S. 85
ALFA ROMEO 155 Sedan 1996-1997 1.7 T.S. 16V 103
ALFA ROMEO 155 Sedan 1992-1997 1.8 T.S. 77
ALFA ROMEO 155 Sedan 1992-1993 1.8 T.S. 95
ALFA ROMEO 155 Sedan 1992-1996 1.8 T.S. Sport 93
ALFA ROMEO 155 Sedan 1993-1997 1.9 TD 66
ALFA ROMEO 155 Sedan 1992-1997 2.0 16V Turbo Q4 137
ALFA ROMEO 155 Sedan 1992-1997 2.0 16V Turbo Q4 140
ALFA ROMEO 155 Sedan 1992-1995 2.0 T.S. 104
ALFA ROMEO 155 Sedan 1992-1993 2.0 T.S. 106
ALFA ROMEO 155 Sedan 1995-1997 2.0 T.S. 16V 110
ALFA ROMEO 155 Sedan 1993-1997 2.5 TD 92
ALFA ROMEO 155 Sedan 1992-1997 2.5 V6 120
ALFA ROMEO 155 Sedan 1992-1996 2.5 V6 121
FIAT COUPE Coupe 1996-2000 1.8 16V 96
FIAT COUPE Coupe 1993-1996 2.0 16V 102
FIAT COUPE Coupe 1993-1996 2.0 16V Turbo 140
FIAT COUPE Coupe 1996-1998 2.0 20V 108
FIAT COUPE Coupe 1998-2000 2.0 20V 113
FIAT COUPE Coupe 1996-2000 2.0 20V Turbo 162
FIAT LINEA Sedan 2007-2019 1.3 D Multijet 66
FIAT MAREA Kombi 1998-2002 1.2 16V 60
FIAT MAREA Kombi 1996-2002 1.4 80 12V 59
FIAT MAREA Kombi 1996-2002 1.6 100 16V 76
FIAT MAREA Kombi 1996-2002 1.8 115 16V 83
FIAT MAREA Kombi 1999-2002 1.9 JTD 105 77
FIAT MAREA Kombi 2001-2002 1.9 JTD 110 81
FIAT MAREA Kombi 1996-2002 1.9 TD 100 74
FIAT MAREA Kombi 1996-1999 2.0 150 20V 108
FIAT MAREA Kombi 2001-2002 2.0 150 20V 110
FIAT MAREA Kombi 1999-2001 2.0 155 20V 113
FIAT MAREA Kombi 1999-2002 2.4 JTD 130 96
FIAT MAREA Kombi 1996-1999 2.4 TD 125 91
FIAT MAREA Sedan 1998-2002 1.2 16V 60
FIAT MAREA Sedan 1996-2002 1.4 80 12V 59
FIAT MAREA Sedan 1996-2002 1.6 100 16V 76
FIAT MAREA Sedan 1999-2002 1.6 100 16V Bipower 76
FIAT MAREA Sedan 1996-2002 1.8 115 16V 83
FIAT MAREA Sedan 1999-2001 1.9 JTD 105 77
FIAT MAREA Sedan 2001-2002 1.9 JTD 110 81
FIAT MAREA Sedan 1996-2002 1.9 TD 100 74
FIAT MAREA Sedan 1996-1999 2.0 150 20V 108
FIAT MAREA Sedan 2001-2002 2.0 150 20V 110
FIAT MAREA Sedan 1999-2001 2.0 155 20V 113
FIAT MAREA Sedan 1999-2002 2.4 JTD 130 96
FIAT MAREA Sedan 1996-1999 2.4 TD 125 91
FIAT MULTIPLA MPV 1999-2010 1.6 100 16V 76
FIAT MULTIPLA MPV 1999-2010 1.6 16V Bipower 76
FIAT MULTIPLA MPV 1999-2010 1.6 16V Blupower 70
FIAT MULTIPLA MPV 2002-2010 1.9 JTD 88
FIAT MULTIPLA MPV 1999-2010 1.9 JTD 105 77
FIAT MULTIPLA MPV 2001-2002 1.9 JTD 110 81
FIAT MULTIPLA MPV 2002-2010 1.9 JTD 115 85
FIAT PANDA Hatchback 2003-2019 1.3 D Multijet 51
FIAT PANDA Hatchback 2006-2019 1.3 D Multijet 55
FIAT PANDA Kutu 2012-2019 1.3 D Multijet 55
FIAT PUNTO Cabriolet 1994-2000 60 1.2 43
FIAT PUNTO Cabriolet 1995-2000 60 1.2 44
FIAT PUNTO Cabriolet 1997-2000 85 16V 1.2 63
FIAT PUNTO Cabriolet 1994-1997 90 1.6 65
FIAT PUNTO Hatchback 1999-2019 1.2 16V 80 59
FIAT PUNTO Hatchback 1999-2019 1.2 60 44
FIAT PUNTO Hatchback 2003-2019 1.2 Natural Power 44
FIAT PUNTO Hatchback 2008-2019 1.3 D Multijet 51
FIAT PUNTO Hatchback 1996-1999 1.4 GT Turbo 96
FIAT PUNTO Hatchback 1994-1996 1.4 GT Turbo 98
FIAT PUNTO Hatchback 1994-1997 1.7 D 42
FIAT PUNTO Hatchback 1994-1999 1.7 TD 51
FIAT PUNTO Hatchback 1994-1999 1.7 TD 52
FIAT PUNTO Hatchback 1999-2019 1.8 130 HGT 96
FIAT PUNTO Hatchback 1999-2019 1.9 DS 60 44
FIAT PUNTO Hatchback 2001-2019 1.9 JTD 63
FIAT PUNTO Hatchback 2003-2019 1.9 JTD 74
FIAT PUNTO Hatchback 1999-2019 1.9 JTD 80 59
FIAT PUNTO Hatchback 1993-1999 55 1.1 40
FIAT PUNTO Hatchback 1994-1999 60 1.2 43
FIAT PUNTO Hatchback 1994-1999 60 1.2 44
FIAT PUNTO Hatchback 1993-1999 75 1.2 54
FIAT PUNTO Kutu 2000-2009 1.2 60 44
FIAT PUNTO Kutu 1996-2000 1.7 D 42
FIAT PUNTO Kutu 1996-2000 1.7 TD 52
FIAT PUNTO Kutu 2000-2009 1.9 JTD 63
Marka OEM Kodu
ALFA ROMEO 60806443
ALFA ROMEO 60812195
ALFA ROMEO 60815883
FIAT 46453887
FIAT 46554134
FIAT 46554135
FIAT 51754192
FIAT 51759727
FIAT 55701534
FIAT 71714466
FIAT 71714467
FIAT 71714476
FIAT 71714477
FIAT 71737612
FIAT 71737613
FIAT 71753819
FIAT 7556102
FIAT 7688978
PEUGEOT 373929
PEUGEOT 374049
SAAB 8964710
VAUXHALL 13253556
VAUXHALL 2064101
VAUXHALL 422000
VAUXHALL 422295
VAUXHALL 95511681
VAUXHALL 95511684
VW 803407643A